Yhteystiedot

HALLITUS

 

Mervi Niemelä 044-3814490 niemelamervi0@gmail.com

puheenjohtaja

tiedottamisvastaava

liikuntavastaava

päiväkahvitilaisuusvastaava

Myyrilän kahvitilaisuusvastaava

 

Jorma Kukonlehto 044-2857209 jorma.kukonlehto@gmail.com

varapuheenjohtaja

kaupungin kuntosali

 

Aila Aakko 040-8357995 aila.aakko@gmail.com

sihteeri

virkistys- ja matkavastaava

kotisivut

 

Esa Ojanlatva 040-5479347 esa.ojanlatva@arc-viva.com

rahastonhoitaja

 

Kukkola Eeva 040-7019723 eeva.kukkola5@gmail.com

jäsenasioiden hoitaja

keittiövastaava (emäntä)

 

Kirsti Koivukangas 044-2573780 kirsti.koivukangas50@gmail.com

kuntosalivastaava

yhdistyspalstat

vesijumpparyhmät

 

Niemelä Reijo 040-8372371 reijo.niemela@kotinet.com

keittiövastaava (isäntä)

boccia-vastaava

 

Hannu Kulju 0400-681197 hannu.kulju5@gmail.com

varajäsen

vertaistukihenkilö

 

Saukko Viljo 050-4942211 visaukko@netti.fi

varajäsen

 

Terttu Jokitulppo 050-5183973 teanjo@nic.fi

kirjanpitäjä

hallituksen ulkopuolelta

TOIMIKUNNAT

Keittiötoimikunta:

vastaava: Eeva Kukkola (emäntä)

isäntä: Reijo Niemelä

toimikunta: Kirsti Koivukangas, Salme Mustakangas ja Anneli Seppä

Virkistys-ja matkatoimikunta:

vastaava: Aila Aakko

toimikunta: Hannu Kulju, Ville Saukko, Seija Frondelius

Tiedottamistoimikunta:

vastaava: Mervi Niemelä

yhdistyspalstat: Kirsti Koivukangas

facebook: Mervi Niemelä, Aila Aakko, Kirsti Koivukangas

kotisivu: Aila Aakko

muu tiedottaminen: Mervi Niemelä

Liikuntatoimikunta:

Liikuntavastaava: Mervi Niemelä

Vesivoimisteluryhmät: Kirsti Koivukangas

Kaupungin kuntosali: Jorma Kukonlehto

Päiväkahvitilaisuudet:

Vastaava (puhujat ja ohjelma): Mervi Niemelä

Myyrilän kahvitukset

Vastaava: Mervi Niemelä

Boccia

Vastaavat Reijo Niemelä ja Niilo Ruuska

 

 

VERTAISTUKIHENKILÖT

Hannu Kulju 0400-681197 hannu.kulju5@gmail.com

Reumahoitajat

Haapaveden reumahoitaja Maarit Haukipuro 044 7591648, 044 7125753, maarit.haukipuro@haapavesi.fi

Oulaisten reumahoitaja Päivi Niemelä, 044 4793436, paivi.niemela@oulainen.fi

Ota yhteyttä